Strona główna

Europejski Dzień Języków Pamięci Pani Doroty Gniadek Pamięć o lokalnych sprawiedliwych Żywa lekcja demokracji Wokalny sukces Tydzień dbania o relacje W Tomaszowie Mazowieckim XIII Dzień Tabliczki Mnożenia Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej Pokochaj Pluszowego Misia Pasowanie w klasie siatkarskiej Szachowe Igrzyska Świąteczna MegaMoc Szlachetna Paczka 2023 Zwycięstwo Siódemki w halowych mistrzostwach w lekkoatletyce Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki SP7 kolejny raz zagrała z WOŚP Tydzień Kultury Języka Polskiego

2023/2024

W Tomaszowie Mazowieckim

W sobotę 28 listopada br. ponad 200 młodych sportowców z kilku województw uczestniczyło w XVIII-tym Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki JOKERY Glinka Academy 2023. Uczennice naszej szkoły i jednocześnie zawodniczki MCKiS Jaworzno wzięły udział w tych zawodach. Drużyna w składzie:

Natalie Bodzenta, Ewa Berkowska, Zuzanna Kosiór, Aleksandra Olech

w pierwszym etapie wygrała wszystkie swoje mecze i awansowała do finału. Dziewczęta ostatecznie uplasowały się na wysokim 4. miejscu.

Dziewczęta z drugiego zespołu w składzie:

Lena Wełna, Julia Czech, Justyna Smalec, Nina Banasik, Maja Kalinowska zajęły 11. miejsce.

Miłą niespodzianką dla uczestników imprezy była wizyta najsłynniejszej polskiej siatkarki – Małgorzaty Glinki, która obserwowała siatkarskie zmagania i wręczała medale i puchary.

Klasyfikacja XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki JOKERY Glinka Academy  2023: