ROK SZKOLNY 2019/20 PSZCZÓŁKI 2019/20 MOTYLKI 2019/20 SÓWKI 2019/20 ROK SZKOLNY 2018/19

Nasze przedszkolaki

ROK SZKOLNY 2019/20

Jesteśmy bardzo liczną gromadką – bawimy się i uczymy w trzech grupach:

Grupa 0A (4-5 latki) – sala 50 – mgr Anna Duda, mgr Barbara Jura

Grupa 0B (3-4 latki)– sala 44 – mgr Karolina Komander

Grupa 0C (6-latki) – sala 51 – mgr Katarzyna Hetman

Dla niektórych nas to już trzeci rok w przedszkolu. W tym roku dołączyli do nas nowi koledzy i koleżanki. Potrafimy już wiele, ale ciągle uczymy się czegoś nowego. Chętnie uczestniczymy w zabawach i zajęciach zorganizowanych przez nasze panie.

Po wakacyjnej przerwie mamy mnóstwo sił na nowe przygody, które będziemy wspólnie przeżywać z naszymi koleżankami i kolegami, a w poznawaniu nowych i ciekawych rzeczy pomagać nam będą nauczyciele.

WIZYTA PANI POLICJANT

W dniu 31.10. 2019 r. nasze przedszkolaki gościły panią policjant z Komendy Powiatowej Policji w Jaworznie. Warsztaty, które przeprowadziła Pani Monika Śliwińska, dotyczyły bezpieczeństwa w domu i na drodze. Po spotkaniu dzieci otrzymały upominki w postaci taśm odblaskowych. Na zakończenie  wszystkie przedszkolaki zaśpiewały piosenkę.

MOGĘ ZATRZYMAC SMOG - PRZEDSZKOLAKU ZŁAP ODDECH

W ramach prowadzonej na Śląsku Kampanii MOGĘ! Zatrzymać  SMOG – Przedszkolaku,  złap oddech”, oddziały przedszkolne w naszej szkole otrzymały od organizatora kampanii, Urzędu Marszałkowskiego trzy oczyszczacze powietrza.

Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech” współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.

W ramach kampani edukacyjnej "MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech"
dzieci wraz z nauczycielkami z GRUP 0A, 0B, 0C Oddziału Przedszkolnego w SP 7 przygotowały
przedstawienie pt: "DBAJMY O ZIEMIĘ".

Film "DBAJMY O ZIEMIĘ"