Strona główna

ROK SZKOLNY 2022/2023 ROK SZKOLNY 2021/2022 ROK SZKOLNY 2020/2021 ROK SZKOLNY 2018/19

Nasze przedszkolaki

ROK SZKOLNY 2022/2023

Jesteśmy bardzo liczną gromadką – bawimy się i uczymy w trzech grupach:

Grupa 0A Pszczółki  (3 i 4-latki) – sala 23 – mgr Katarzyna Hetman

Grupa 0B Motylki  (4 , 5-latki)– sala 24 –  mgr Sylwia Kędroń, mgr Beata Sobór

Grupa 0C Sówki (6-latki) – sala 25 – mgr Karolina Komander

 

Międzynarodowy Dzień Kropki   15 Września (grupa 0B Motylki) 

 

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzenie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

W naszym przedszkolu  Święto Kropki obchodzono bardzo uroczyście i kreatywnie. W tym dniu  dzieci z grupy Motylki uczestniczyły w zabawach ruchowych Kropki idą w ruch oraz W poszukiwaniu drugiej połowy. Uważnie słuchały opowiadania P. Reynoldsa, jak mała kropka zmieniła świat dziewczynki o imieniu Vashti. Wszystkie dzieci bawiły się przy piosence o kropce, szukały kropki w sali, kolorowały kropki według wzoru, a następnie poddawały ocenie własne prace.

Był to radosny dzień pełen zabaw, tańców, kreatywności i pomysłowości.

  

 

 

ogólnopolski dzień Przedszkolaka (grupa 0B Motylki) 

 

Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Celem święta jest zwrócenie uwagi na działania edukacji przedszkolnej służącej rozwojowi i edukacji dzieci oraz rozwijania ich umiejętności i dobrego wychowania . W tym dniu przedszkolaki świętują swój dzień.

20 września w naszym przedszkolu dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy tanecznej . Brały udział w konkursach, zabawach ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, krążków i balonów. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Następnie wykonywały prace plastyczne. Zwieńczeniem radosnego dnia był słodki poczęstunek. Każdy przedszkolak otrzymał medal WZOROWEGO PRZEDSZKOLAKA oraz upominek.

  

 

 

śWiATOWY dzień ZWIERZĄT

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt nasze przedszkolaki włączyły się do akcji zbierania karmy oraz wystąpiły, śpiewając piosenkę na podsumowaniu akcji zorganizowanym przez p. Małgosię. Wszystkie dzieciaki wystąpiły w przebraniach za co serdecznie dziękujemy rodzicom.

  

 

dzień PLUSZOWEGO MISIA

Tradycyjnie w tym roku szkolnym Oddziały Przedszkolne świętowały Dzień Pluszowego Misia. Było radośnie i misiowo, a dzieciaki miały okazję poznać historię powstania święta oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat misiowego świata.

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jaworznie
    43-609 Jaworzno
    ul. Ławczana 12
  • 32 76 29 180

Galeria zdjęć