Rozgrywki minisiatkówki

W niedzielę tj. 17 grudnia 2023 r. rozpoczęły się rozgrywki minisiatkówkiKINDER JOY OF MOVING w kategorii dwójek dziewcząt. Dla podopiecznych trenera Macieja Rzędzickiego to pierwsze oficjalne mecze, mimo to nasze najmłodsze siatkarki udanie rozpoczęły sezon. W jednej grupie zajęły 2 miejsce, w innej 4., a w kolejnej 4. i 5. lokatę.

Składy drużyn:

JAW 7: Malwina Janarek, Magdalena Balinowska, Maja Szczerba

JAW 8: Dorota Dziurdzia, Zofia Lach, Aurelia Ciołczyk

JAW 9:Jessika Jamróz, Natalia Starzyk

JAW 10: Anna Madeja, Joanna Głowacka

Po nowym roku czekają nas kolejne turnieje, proszę trzymać kciuki za zawodniczki!

Minisiatkówka klasy siatkarskiej dziewcząt

W Zawierciu nasze czwartoklasistki rozegrały kolejny etap rozgrywek minisiatkówki KINDER w kategorii dwójek. Nie zrezygnowały też z kolejnego turnieju z okazji Dnia Kobiet. Zaangażowanie i serce do gry cały czas towarzyszyło młodym siatkarkom. Każde zwycięstwo, a trochę ich było dawało wiele satysfakcji zawodniczkom i trenerowi.

SP7 reprezentowały: Joanna Głowacka, Anna Madeja, Jessika Jamróz, Natalia Starzyk, Emilia Koczur, Maja Szczerba,  Dorota Dziurdzia, Zofia Lach, Anna Sułek, Ewa Berkowska, Aurelia Ciołczyk, Natalia Starzyk

Trener: Maciej Rzędzicki