Integracyjna Siódemka

Dni Integracyjnej Siódemki

Dni Integracyjnej Siódemki przyniosły nam dużo niezapomnianych wrażeń. Chyba
w najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się takiego odzewu ze strony uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaprzyjaźnionych osób i instytucji. Otrzymaliśmy wiele dowodów wsparcia naszego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia multimedialnych pozdrowień, które otrzymaliśmy:

Mistrz Andrzej Seweryn

Jurek Owsiak

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie

Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie

Pielęgniarki z Katowic

Chłopcy spod samiuśkich Tater

Cała Siódemkowa Rodzina składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które mimo swoich obowiązków oraz obecnej sytuacji znalazły czas, żeby z nami świętować.

Specjalne podziękowania od Pani Dyrektor Ilony Janus

Kulminacyjnym punktem naszych obchodów był projekt Integracyjna Siódemka i Przyjaciele. Zaprosiliśmy do wspólnego świętowania cztery zaprzyjaźnione placówki: Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Jaworznie, Szkołę Podstawową nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Jaworznie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie oraz Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach.

Efektem naszej współpracy jest Integracyjna Lokomotywa oraz kartki z życzeniami i pozdrowieniami, które wysłaliśmy do siebie nawzajem. W ten sposób łączymy się razem w tym trudnym czasie, udowadniając jak ważne jest wsparcie i przyjaźń.

Kartki można obejrzeć na blogu Integracyjnej Siódemki

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Integracyjną Lokomotywę, w której specjalnie dla nas, społeczności Integracyjnej Siódemki i Przyjaciół, Mistrz Andrzej Seweryn pojawił się w roli lektora!

LOKOMOTYWA

Zapraszamy do oglądania naszego bloga, na którym znajdziecie m.in. wspomnienia nauczycieli i absolwentów, wiersze, piosenki, prace plastyczne oraz piękne zdjęcia.

Nie poprzestajemy na tych kilku dniach. Na adres e-mail integracjasp7jaworzno@gmail.com nadal można nadsyłać materiały związane z integracją w naszej szkole.

Tym, którzy zaangażowali się w te niecodzienne obchody Dni Integracji online, składamy ogromne podziękowania! Bez Was by się nie udało!