Udany debiut naszych dziewcząt na piasku

Uczennice klas sportowych nie zwalniają tempa. Zaraz po zakończonym sezonie halowym przeniosły się na piasek. Po miesiącu treningów na boiskach Azotani, rozpoczęły sezon siatkówki plażowej. 30 maja wzięły udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Śląska młodziczek w plażówce. Mecze były rozgrywane na boiskach Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Wystąpiły tam 4 pary dziewcząt klas sportowych 7c i 8c:

Julia Palian/Antonina Kłosowska

Daria Gierek/Elena Kaptur

Julia Mucha/Weronika Baran

Emilia Westenholc/Julia Lesiak

Był to debiut naszych dziewcząt w siatkówce plażowej. Tym bardziej cieszy sukces jaki osiągnęły już w pierwszym roku grania na piasku:

II miejsce - Daria Gierek/Elena Kaptur

IV miejsce - Julia Lesiak/Emilia Westenholc

Obie te pary awansowały do finału turnieju.

Pary: Julia Palian/Antonina Kłosowska i Julia Mucha/Weronika Baran zajęły odpowiednio: IX i X miejsce.

Opiekunem zawodniczek jest trener Maciej Rzędzicki

Gratulacje dla wszystkich naszych zawodniczek