Szlachetna Paczka 2023

Szlachetna Paczka stworzona wspólnymi siłami całej społeczności SP7 trafiła w miniony Weekend Cudów do wybranej przez nas Rodziny. W sumie spod dachu naszej szkoły wyjechało w sobotni poranek  17 paczek. Zaspokoiliśmy wszystkie potrzeby rodziny! Zrobiliśmy nawet więcej, przekazując im rzeczy, których się w ogóle nie spodziewali!

Nie udałoby się nam to wszystko gdyby nie wielkie i otwarte serca ludzi dobrej woli – Rodziców, Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Administracji.

Dziękujemy!

Razem zmieniamy świat na lepszy! Poniżej fotorelacja z przygotowań i momentu przekazania paczek do magazynu,  z którego ruszyła do naszej Rodziny.