Pasowanie w klasie siatkarskiej

Czy jako dorosłe będą zawodowymi sportsmenkami, tego na razie nie wiadomo. Pewne jest jednak, że jako uczennice mogą się tak mianować. Mają do tego pełne prawo, bo oficjalnie zostały pasowane na sportowców.

W piątek, 1 grudnia 2023 r. w hali Miejskiego Centrum Kultury i Sportu odbyło się uroczyste pasowanie uczennic klasy IVc. Dziewczęta głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczennicami, solidnie trenować oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. W ten sposób do naszej społeczności szkolnej dołączyły młode siatkarki. Po części oficjalnej dziewczęta zaprezentowały przed nauczycielami, trenerami oraz rodzicami swoje umiejętności sportowe. Na zakończenie był pyszny (bardzo słodki) poczęstunek. Niech ten słodki początek będzie zapowiedzią samych dobrych dni w naszej szkole, sukcesów w nauce i sporcie.