Międzynarodowy dzień kropki Nowy samorząd uczniowski Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Ogólnopolski Tydzień Kariery Światowy Dzień Zwierząt Narodowe Święto Niepodległości Turniej Boccia Siódemka znowu grała z Orkiestrą! Jesteśmy najlepsi Nagroda Dnia Sukces w konkursie matematycznym Wyróżnienie w konkursie j. angielskiego Dzień kobiet Ciekawe warsztaty Obchody powstania w warszawskim getcie Międzynarodowy Dzień Ziemi Dzień Europy 2023 Sukcesy Mileny XV Mistrzostwa Jaworznickich szkół w Siłowaniu się na Rękę X Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Boccii Lekkoatletyczne sukcesy Jaworek 2023 Dzień Dziecka XXI Dni Godności Osób Niepełnosprawnych Pożegnanie klas ósmych 2022/2023

Dzień Dziecka

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. (J. Korczak) Pomni tych słów Rodzice naszych uczniów oraz nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka, by na twarzach naszych podopiecznych zagościł promienny uśmiech.

W miniony piątek, 2 czerwca w murach naszej szkoły i na boiskach miał miejsce piknik rodzinny połączony ze szkolnym Dniem Sportu. Były rozgrywki piłki nożnej, zawody zręcznościowe, wyścigi rzędów, siatkówka, gra w zbijaka, szachy i wiele innych zajęć ruchowych. Najlepsi uczestnicy rozgrywek sportowych zostali nagrodzeni. Poza zabawami sportowymi gościliśmy przedstawicieli służb mundurowych (Policję, Straż Miejską, Służby Ochrony Kolei, Straż Pożarną), którzy przybliżyli dzieciom tajniki swojej pracy, pozwolili zajrzeć do pojazdów służbowych.

Aula szkolna tętniła życiem: były tańce integracyjne, zawody boccii dla uczniów i nauczycieli, pokaz hodowli terrarystycznej, kiermasz książek z Księgarni Tuliszków. Każdy mógł skorzystać z malowania twarzy, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

Praca wielu zaangażowanych osób sprawiła, że piątek upłynął pod znakiem zabawy i emocji.