Międzynarodowy dzień kropki Nowy samorząd uczniowski Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Ogólnopolski Tydzień Kariery Światowy Dzień Zwierząt Narodowe Święto Niepodległości Turniej Boccia Siódemka znowu grała z Orkiestrą! Jesteśmy najlepsi Nagroda Dnia Sukces w konkursie matematycznym Wyróżnienie w konkursie j. angielskiego Dzień kobiet Ciekawe warsztaty Obchody powstania w warszawskim getcie Międzynarodowy Dzień Ziemi Dzień Europy 2023 Sukcesy Mileny XV Mistrzostwa Jaworznickich szkół w Siłowaniu się na Rękę X Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Boccii Lekkoatletyczne sukcesy Jaworek 2023 Dzień Dziecka XXI Dni Godności Osób Niepełnosprawnych Pożegnanie klas ósmych 2022/2023

Lekkoatletyczne sukcesy

Fantastyczne emocje towarzyszyły naszym uczniom podczas Drużynowych Mistrzostw Jaworzna w Halowej Lekkoatletyce. Mnóstwo medali, wiele punktowanych miejsc i na koniec ogłoszenie wyników drużynowych, w których SP7 zajęła …, ale zacznijmy od początku.

Jako pierwsi startowali reprezentanci klas I-II:

Martyna Szot I miejsce bieg krótki, Hanna Szewczyk III miejsce w biegu średnim, Jagoda Lach III miejsce w skoku w dal, TolaTomoń III miejsce w biegu krótkim oraz I miejsce sztafeta dziewcząt Martyna Szot, Sandra Tomoń, Natalia Parszewska, Hanna Szewczyk.

Następnego dnia startowały klasy III-IV i nasi sportowcy dołożyli kolejne medale:

Martyna Berny I miejsce w rzucie p. lekarską, Bartosz Wilk I miejsce w biegu krótkim, II miejsce w sztafecie Santiago Stępień, Bartosz Wilk, Ksawery Łącki, Leon Cygnar, Ksawery Łącki II miejsce w biegu średnim, Maria Guzikowska III miejsce w rzucie p. lekarską, Santiago Stępień III miejsce w biegu krótkim.

Kolejny dzień zawodów to start uczniów klas V-VI:

Nikola Paciorek I miejsce w biegu krótkim, Marta Kowalska I miejsce w rzucie p. lekarską, I miejsce w sztafecie Nikola Paciorek, Sandra Toman, Emilia Kozieł, Alicja Szumiło-Kulczycka, III miejsce w sztafecie Paweł Motyka, Szymon Brandys, Michał Monsior, Jan Hajdecki, III miejsce w biegu średnim Jan Hajecki i  Henryka Nycz III miejsce w rzucie p. lekarską.

Ostatniego dnia startowali najstarsi uczniowie z klas VII-VIII:

Julia Tendaj I miejsce w skoku w dal, Filip Maladyn I miejsce w skoku w dal, Pola Tokarska I miejsce w biegu średnim, Jakub Oskierko I miejsce w rzucie p. lekarską, Milena Kita III w skoku w dal, Dawid Szałański III miejsce w biegu średnim, I miejsce w sztafecie Lena Siedlarz, Pola Tokarska, Milena Kita, Julia Tendaj.

W klasyfikacji drużynowej SP7 została NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ w Jaworznie.

Gratulujemy naszym uczniom i dziękujemy za wspaniały występ na mistrzostwach.

Przygotowanie do zawodów i opieka:

p. Bożena Żbik, p. Dorota Skóra, p. Aleksandra Draganik,

p. Barbara Jarek, p. Tomasz Kasprzyk,