Strona główna

Jeż super zwierz Spotkanie z dzielnicowym A wczora z wieczora Liczenie z Miłoszem 30 finał WOŚP Dzień Kobiet Olimpiada Języka Angielskiego Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo Symbole Jaworzna Festiwalowe sukcesy Światowy Dzień Krasnoludka Piknik w Jeleniu Rok Józefa Wybickiego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Trzykrotny laureat Sukces naszych piosenkarek Niezwykła olimpiada Dzień sportu Przedszkolaki na wsi Promocja talentów Pożegnanie klas ósmych

2021/2022

Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

 

W ramach ogólnopolskiego projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo, nasza szkoła brała udział w konkursie W naszej szkole wszystko gra. Szkołę reprezentowała klasa 7d wraz wychowawcą, panią Klaudią Marecką–Grzybałą. Organizatorem konkursu była Fundacja Dbam o Mój Zasięg oraz producent gier terapeutycznych. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do grania w planszówki, a także do korzystania z nich przez szkoły w edukacji i terapii, co może być ważnym elementem ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży i pomysłem na spędzanie czasu wolnego.

Ogromne zaangażowanie uczniów zaowocowało zwycięstwem:

nasza szkoła zdobyła I miejsce w Polsce!

Nagrodą jest zestaw gier Mijamy się, które pomagają lepiej poznać siebie, świat emocji, budują odporność psychiczną, rozwijają dobre relacje, a także zapewniają świetną zabawę.

Szkolni koordynatorzy projektu:

Barbara Knapik, Zuzanna Długosz

Agnieszka Kulig

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jaworznie
    43-609 Jaworzno
    ul. Ławczana 12
  • 32 76 29 180

Galeria zdjęć