Strona główna

Jeż super zwierz Spotkanie z dzielnicowym A wczora z wieczora Liczenie z Miłoszem 30 finał WOŚP Dzień Kobiet Olimpiada Języka Angielskiego Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo Symbole Jaworzna Festiwalowe sukcesy Światowy Dzień Krasnoludka Piknik w Jeleniu Rok Józefa Wybickiego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Trzykrotny laureat Sukces naszych piosenkarek Niezwykła olimpiada Dzień sportu Przedszkolaki na wsi Promocja talentów Pożegnanie klas ósmych

2021/2022

Promocja talentów

Nasza szkoła od kilku lat bierze udział w programie Szkoła Odkrywców Talentów.  Ten tytuł nadawany jest placówkom, które szczególnie przyczyniają się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. Akcja przebiega pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Film do obejrzenia tutaj:

Promocja talentów  - Obrazek 1

W tym roku szkolnym zespół nauczycieli wychowania fizycznego przygotował film, w którym uczniowie prezentują swoje talenty w różnych dziedzinach. Został on wyświetlony na zajęciach z wychowawcą. Wszystkim występującym uczniom gratulujemy wspaniałego pokazu i życzymy dalszych sukcesów.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jaworznie
    43-609 Jaworzno
    ul. Ławczana 12
  • 32 76 29 180

Galeria zdjęć