Strona główna

Jeż super zwierz Spotkanie z dzielnicowym A wczora z wieczora Liczenie z Miłoszem 30 finał WOŚP Dzień Kobiet Olimpiada Języka Angielskiego Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo Symbole Jaworzna Festiwalowe sukcesy Światowy Dzień Krasnoludka Piknik w Jeleniu Rok Józefa Wybickiego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 Trzykrotny laureat Sukces naszych piosenkarek Niezwykła olimpiada Dzień sportu Przedszkolaki na wsi Promocja talentów Pożegnanie klas ósmych

2021/2022

Dzień sportu

Z okazji Dnia Dziecka 01.06.2022 zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Sportu.

Wszyscy uczniowie mieli możliwość udziału w różneo rodzaju rozgrywkach. Klasy 1-3 rywalizowały w wyścigach rzędów, z kolei klasy 4-6 wsółzawodniczyły w grze  w dwa ognie. Dziewczęta z klas 7 grały w piłkę koszykową, a uczennice klas 8 w siatkową. Chłopcy z klas 7 i 8 rozegrali mecze piłki nożnej . 

Obrazek 2022-06-05 10:48:47Dzień sportu - Obrazek 2

Dzień sportu - Obrazek 3Dzień sportu - Obrazek 4

Dodatkową atrakcją były przerwy taneczne oraz rozgrywki tenisa stołowego i Boccia. Dla klas 1-4 zorganizowany został konkurs plastyczny o tematyce sportowej. Pierwsze miejsce zajęła Emilka Pluta z klasy 3a. 

Dzień sportu - Obrazek 5Dzień sportu - Obrazek 6

Największym zainteresowaniem cieszył się mecz piłki siatkowej pomiędzy nauczycielami a dziewczętami z klas sportowych 7 i 8. Po zaciętej rywalizacji wygrała drużyna uczennic . Dużą sensację wzbudziło również ustanawianie rekordów szkoły w kategorii klas 7 i 8 w skoku w dal z miejsca, biegu na 1 i 10 okrążeń wokół sali gimnastycznej oraz rzucie piłką lekarską.

Dzień sportu - Obrazek 7Dzień sportu - Obrazek 8

Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki to : Alicja Bazarnicka, Julia Palian, Julia Tendaj,

Pola Tokarska, Kuba Motyka, Szymon Kasprzyca, Franciszek Pierzchała i Olaf Worwa.

Wszystkie klasy za udział w rozgrywkach otrzymały pamiątkowy dyplom i piłkę lub słodycze.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jaworznie
    43-609 Jaworzno
    ul. Ławczana 12
  • 32 76 29 180

Galeria zdjęć