Mini Playback Show Tydzień Kultury Języka Polskiego Karnawał w klasach 0-III Pasowanie na czytelnika Konkurs na banknot Zakończenie roku szkolnego klasy I-III Pożegnanie klas VIII

Konkurs na banknot

KONKURS NA JAWORZNICKI BANKNOT OKOLICZNOŚCIOWY

W ramach 120-lecia nadania naszemu miastu praw miejskich został zorganizowany konkurs na nazwę i projekt graficzny okolicznościowego banknotu, który będzie odwoływał się do historii i tradycji miasta Jaworzna. Uczniowie naszej Szkoły bardzo chętnie i licznie wzięli udział w konkursie, wykazując się dużą kreatywnością.

• W kategorii nazwa banknotu I miejsce zajął Bartosz Czubiliński z klasy 7f (banknot „TOPOREK”), a na miejscu II uplasował się Olaf Obarski z klasy 6c (banknot „JAWOR”).
  • W kategorii projekt graficzny wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Chudy z klasy 7f, Zofia Jastrzemska z klasy 6d, Olaf Obarski z klasy 6c oraz Martyna Gajos z klasy 5a.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy wspaniałych pomysłów i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolni koordynatorzy konkursu: Pani Sylwia Stadler, Pani Sylwia Szymczyk oraz Pani Marta Kozera-Wiatrowska

Olaf Obarski                                                      Agnieszka Chudy

Martyna Gajos

Zofia Jastrzemska