Mini Playback Show Tydzień Kultury Języka Polskiego Karnawał w klasach 0-III Pasowanie na czytelnika Konkurs na banknot Zakończenie roku szkolnego klasy I-III Pożegnanie klas VIII

Pasowanie na czytelników

Wszyscy wiemy, jak duży wpływ na nasz rozwój ma czytanie książek. Już niedługo przekonają się o tym uczniowie i uczennice klas pierwszych, którzy w dniach 26 i 28 stycznia zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy dbać o książki, poznali zasady ich wypożyczania oraz zachowania się w bibliotece. Po uroczystym pasowaniu nadszedł czas na wybór pierwszej książki oraz niespodzianki. Na dobry początek czytelniczej przygody pierwszoklasiści otrzymali książki z rządowego programu „Mała książka, wielki człowiek” i piękne zakładki.

Więcej na stronie biblioteki szkolnej