Mini Playback Show Tydzień Kultury Języka Polskiego Karnawał w klasach 0-III Pasowanie na czytelnika Konkurs na banknot Zakończenie roku szkolnego klasy I-III Pożegnanie klas VIII

Karnawał w klasach 0-III

SPORO SIĘ DZIEJE U NASZYCH NAJMŁODSZYCH!

Karnawał corocznie był czasem balu przebierańców w naszej szkole. W tym roku nie było możliwości zorganizowania wspólnej zabawy dla wszystkich uczniów, dlatego poszczególne klasy młodsze organizowały sobie zabawy we własnym gronie.

28 stycznia odbył się wspaniały bal w klasie 2b. Dzieci stęsknione wspólnych zabaw, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemicznego, doskonale się bawiły, wcielając się w przeróżne postaci.

4 lutego fantastyczną zabawę zorganizowała klasa 2a. Uczniowie wykonali piękne maski karnawałowe i barwnie udekorowali salę. Wśród gorących hitów nie zabrakło „Macareny”, góralskich przebojów, Zenka Martyniuka oraz Wiki Gabor. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Atmosferę tego dnia najlepiej oddają słowa Huberta: „To był mój najlepszy dzień w życiu”.

W dniu 3 lutego zabawy karnawałowe odbyły się w oddziałach przedszkolnych. Były tańce, konkursy, piękne stroje, pyszne jedzenie oraz mnóstwo radości, czyli wszystko to, co potrzebne jest do świetnej zabawy.