Mini Playback Show Tydzień Kultury Języka Polskiego Karnawał w klasach 0-III Pasowanie na czytelnika Konkurs na banknot Zakończenie roku szkolnego klasy I-III Pożegnanie klas VIII

Tydzień Kultury Języka Polskiego

W dniach 19 - 26 lutego obchodziliśmy Tydzień Kultury Języka Polskiego. Z tej okazji dla naszych uczniów zaplanowane zostały konkursy, które miały na celu rozwijanie świadomości językowej oraz podkreślenie bogactwa i piękna ojczystej mowy. Uczniowie, jako niezwykle utalentowani poeci, prezentowali swoje utwory w klasowych tomikach poezji. Starali się pokazać, że jest wiele powodów, dla których warto doceniać język polski i tworzyli łamańce językowe w arcytrudnych dyktandach.

WYNIKI KONKURSÓW

KLASOWY TOMIK POEZJI