Strona główna

Samorząd Uczniowski Regulamin SU Regulamin Dyżurów Uczniowskich Z kalendarza SU 2015-16 Z kalendarza SU 2016-17 Z kalendarza SU 2017-18 Z kalendarza SU 2018-19 Z kalendarza SU 2020-21 Międzynarodowu Dzień Kropki Z kalendarza SU 2022-23

Samorząd Uczniowski

Z kalendarza SU 2017-18

ROK SZKOLNY 2017/2018

Jak co roku Samorząd Uczniowski rozpoczął swoją działalność od wyborów Przewodniczącego i Zastępcy Samorządu Uczniowskiego

Kandydatów było jak zwykle bardzo wielu i głosy były podzielone. A oto wyniki:

Przewodnicząca szkoły- uczennica klasy 6c- Oliwia

Oliwia z klasy 6c (sportowej) uwielbia sport. Najbardziej lubi grać w siatkówkę i biegać na długie dystanse. Jednak jej największą pasją jest taniec towarzyski, który trenuje już od 7 lat. W wolnym czasie spotyka się z przyjaciółmi albo słucha muzyki. Ulubionym przedmiotem w szkole jest matematyka i przyroda.

 

Z-cą przewodniczącej został również uczeń klasy 6c- Igor

Pasją Igora jest sport (prawie każdy), teatr i dobra muzyka. Uwielbia czytać książki i komiksy. Bardzo lubi matematykę, dobry humor oraz spotkania z kolegami. Ze swoją rodzinką lubi podróżować i grać w gry planszowe. Na swojej drodze chciałby spotykać samych pozytywnych ludzi. Naszą szkołę szanuje za to, że jest i że  każdy może się w niej realizować.

 

Dzień Chłopca w SP 7

Jak co roku z okazji Dnia Chłopca Samorząd Uczniowski zorganizował wybory na najsympatyczniejszego chłopca z każdej klasy. Tego dnia wszystkie dziewczynki i kobiety świętowały w swoich klasach ten szczególny dzień, a w auli szkolnej swoje miejsce znalazła tablica z najsympatyczniejszymi szkolnymi chłopcami.

 

ANDRZEJKI

W czwartek 30 listopada na przerwach śniadaniowych i obiadowych z inicjatywy Samorządu zorganizowano kącik z wróżbami andrzejkowymi. Miejsca te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród młodszych jak i starszych uczniów. A oto fotorelacja.

 

     

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jaworznie
    43-609 Jaworzno
    ul. Ławczana 12
  • 32 76 29 180

Galeria zdjęć