Strona główna

Samorząd Uczniowski Regulamin SU Regulamin Dyżurów Uczniowskich Z kalendarza SU 2015-16 Z kalendarza SU 2016-17 Z kalendarza SU 2017-18 Z kalendarza SU 2018-19 Z kalendarza SU 2020-21 Międzynarodowu Dzień Kropki Z kalendarza SU 2022-23

Samorząd Uczniowski

Z kalendarza SU 2015-16

Rok szkolny 2015/2016

                       Wybory  Samorządu Szkolnej Rady Uczniowskiej

 

Szkolna Rada Uczniowska swoją działalność w bieżącym roku szkolnym rozpoczęła od wyboru przewodniczącego i zastępcy. Zostali nimi:               

 

Kacper Kajda z klasy 6 b                                            Natalia Łabuzek z klasy 6 a

        

                                                                       

 

       Przewodniczący                                                     Z-ca przewodniczącego

 

 

 

 

Dzień Chłopca w naszej szkole

 

 

Z tej okazji w każdej klasie wybierano najsympatyczniejszego chłopca. Ich nazwiska zostały umieszczone na tablicy w auli szkolnej. Wszystkie dziewczynki i kobiety uroczyście świętowały wraz ze swoimi kolegami ten wesoły dzień. Dorośli chłopcy otrzymali od SzRU jabłuszka z życzeniami, a pozostali drobne prezenty w swoich klasach.

 

                  

 

 

 

 

Dzień Edukacji Narodowej

 

SzRu w tym roku zaproponowała bardzo ciekawy konkurs. Nosił on tytuł: „ Czy znasz tę twarz?”- rozpoznaj swoich nauczycieli. W tygodniu poprzedzającym to święto, na tablicy w auli umieszczono zdjęcia nauczycieli „7” z dzieciństwa. Zadaniem uczniów było rozpoznanie i dopasowanie nazwiska do twarzy. Konkurs dostarczył wielu emocji, dyskusjom przy tablicy nie było końca… aż do rozstrzygnięcia. Rozpoznanie wszystkich twarzy było bardzo trudne, ale EMILKA GAŁKA z klasy 5 d rozpoznała ich najwięcej i to ona otrzymała nagrodę główną. Najbardziej rozpoznawalnym nauczycielem okazała się pani Marzena Kasperczyk.

              

 

 

                  Dzień Papieski w SP 7      

    

Kolejny raz w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski. W tym roku Jan Surmacz z klasy 4 d przygotował bardzo interesujące prezentacje o Wielkim Polaku, Janie Pawle II. Odbył się także kiermasz kremówek papieskich, które rozeszły się w błyskawicznym tempie…

 

           

 

 

 

 ŚWIATOWY  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 

 

 

 

25.11. 2015 r. odbyła się uroczysta PARADA MISIOWA. W paradzie wzięli udział uczniowie klas młodszych, ale i starsi udowodnili, że kochają pluszowe misiaczki, więc z chęcią  i „ z łezką wzruszenia” powrócili w beztroskie czasy dzieciństwa.

Wszyscy zgromadzili się w auli szkolnej podczas przerwy tanecznej, której w tym dniu towarzyszyły misiowe przeboje i  pląsy. Było bardzo wesoło.

Pluszowe zwierzaki przez cały dzień towarzyszyły nam w szkolnych zmaganiach i uprzyjemniały czas spędzony w tym wyjątkowo miłym dniu w naszej „ Siódemeczce”.

 

        

 

30 listopada- WIELKA LOTERIA FANTOWA

ANDRZEJKI

  Tegoroczne andrzejki połączyliśmy z loterią fantową, z której cały dochód został przeznaczony  na rzecz chorej koleżanki z naszej szkoły. W listopadzie wszyscy zbieraliśmy fanty, które zostały rozlosowane w tym dniu. W loterię szczególnie zaangażowali się rodzice i uczniowie z klasy 6 b, a pomysł na nią poddał przewodniczący SzRU Kacper Kajda. Zainteresowanie uczniów, nauczycieli
i rodziców było ogromne, bo cel był naprawdę szczytny. Uzbierana kwota-

1 447 zł przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Same losy sprawiły wszystkim wiele radości i jak mówiły dzieci, najważniejsza była w tym pomoc drugiemu człowiekowi.

Podczas tych samych przerw przygotowano także wróżby andrzejkowe, które również cieszyły się dużym powodzeniem. W tym dniu nasza aula tętniła życiem bardziej  niż zwykle.

 

      

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jaworznie
    43-609 Jaworzno
    ul. Ławczana 12
  • 32 76 29 180

Galeria zdjęć