Strona główna

Wydarzenia

Rozgrywki minisiatkówki

W niedzielę tj. 17 grudnia 2023 r. rozpoczęły się rozgrywki minisiatkówkiKINDER JOY OF MOVING w kategorii dwójek dziewcząt. Dla podopiecznych trenera Macieja Rzędzickiego to pierwsze oficjalne mecze, mimo to nasze najmłodsze siatkarki udanie rozpoczęły sezon. W jednej grupie zajęły 2 miejsce, w innej 4., a w kolejnej 4. i 5. lokatę.

Składy drużyn:

JAW 7: Malwina Janarek, Magdalena Balinowska, Maja Szczerba

JAW 8: Dorota Dziurdzia, Zofia Lach, Aurelia Ciołczyk

JAW 9:Jessika Jamróz, Natalia Starzyk

JAW 10: Anna Madeja, Joanna Głowacka

Po nowym roku czekają nas kolejne turnieje, proszę trzymać kciuki za zawodniczki!

Minisiatkówka klasy siatkarskiej dziewcząt

W Zawierciu nasze czwartoklasistki rozegrały kolejny etap rozgrywek minisiatkówki KINDER w kategorii dwójek. Nie zrezygnowały też z kolejnego turnieju z okazji Dnia Kobiet. Zaangażowanie i serce do gry cały czas towarzyszyło młodym siatkarkom. Każde zwycięstwo, a trochę ich było dawało wiele satysfakcji zawodniczkom i trenerowi.

SP7 reprezentowały: Joanna Głowacka, Anna Madeja, Jessika Jamróz, Natalia Starzyk, Emilia Koczur, Maja Szczerba,  Dorota Dziurdzia, Zofia Lach, Anna Sułek, Ewa Berkowska, Aurelia Ciołczyk, Natalia Starzyk

Trener: Maciej Rzędzicki

Tenis stołowy

W dniu 5 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 20 w Jaworznie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Nasze uczennice Emilia Kozieł z 7a i Marta Kowalska z 7c zajęły drużynowo I miejsce w mieście.

To kolejny sukces w tej dyscyplinie, ponieważ w połowie marca w Otwartych Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostwach Jaworzna Szkół w Tenisie Stołowym te same zawodniczki znalazły się na podium:

Emilia Kozieł zajęła II miejsce, a Marta Kowalska III miejsce w kategorii dziewcząt.

Wyróżnione 4. miejsce w kat. chłopców zajął Oskar Kubis z 8a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Puchar Tymbarku

W poniedziałek 8 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach miejskich do Pucharu Tymbarku -największego w Europie wydarzenia piłkarskiego dla dzieci.  Nasza reprezentacja w kategorii wiekowej U 12: Leon Cygnar 5a, Maksymilian Florczyk 4b, Oliwier Góra 5b,  Gracjan Junik 4c, Kamil Margowniczy 3a, Antoni Papiernik 4b, Santiago Stępień  5b, Olaf Tomera 5d, Łukasz Walicki 4b i  Bartosz Wilk 4a zdobyła 2. miejsce w Jaworznie.

Młodsza drużyna w kategorii U10: Wojciech Budak 4a, Kacper Galasso 3c, Antoni Golasowski 2b, Kornel Gugała 3c, Zuzanna Jamróz 2b,  Dominik Kubiela 3c, Franciszek Marszałek 2b, Kamil Pietrowski 3b, Zuzanna Pośpiech 2b i Szymon Tarka 3c zajęła 4 miejsce w Jaworznie.

Gratulujemy!

W piątek 12 kwietnia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa SP7 w siłowaniu na rękę.