Klasy siatkarskie 7c siatkówka dziewcząt 7c koszykówka chłopców 8c siatkówka dziewcząt 8c koszykówka chłopców

7c siatkówka dziewcząt

Klasa 7c to grupa dziewcząt, która realizuje program szkoleniowy z piłki siatkowej. Na zajęciach doskonalą swoje zdolności i umiejętności pod okiem trenerów. Oprócz obowiązkowych zajęć w szkole prowadzone są dodatkowe treningi popołudniowe, odbywające się na obiektach sportowych w mieście. Od wielu lat klasy sportowe współpracują z Miejskim Centrum Kultury i Sportu, dzięki czemu dziewczęta biorą udział w wojewódzkich rozgrywkach minisiatkówki. W tym roku szkolnym występują w lidze Kinder w kategorii czwórek dziewcząt.

Skład drużyny:

Anna Gryzik, Monika Jaskierny, Julia Kuś, Nela Mucha, Joanna Pelc, Julia Perederyj, Lena Sekunda, Lena Siedlarz, Julia Śląska, Pola Tokarska.

Trener drużyny: Karolina Lemańska

Wychowawca klasy: Agnieszka Kulig