Moja eko-szkoła Konkurs literacki o "Złote Pióro Prezydenta Jaworzna"

Wydarzenia szkolne

Konkurs literacki o "Złote Pióro Prezydenta Jaworzna"

W piątek, 11 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczysta gala finałowa,
w czasie której rozdano nagrody literackie w Ogólnopolskim Konkursie o „Złote Pióro Prezydenta Jaworzna”. Z ogromną radością informujemy, że wśród laureatów jubileuszowej, XXV edycji konkursu, znalazły się dwie uczennice naszej szkoły:

I miejsce w kategorii II – młodzież (11-14 lat) zdobyła Julianna Bednarek z klasy 8a

II miejsce w kategorii II – młodzież (11 – 14 lat) zdobyła Alicja Wachowicz z klasy 7d.

Ich prace zostały wyłonione spośród prawie 150 tekstów nadesłanych do organizatorów.

W piątek uczennice odebrały nagrody w postaci symbolicznych medali, tradycyjnych piór od prezydenta Pawła Silberta oraz cennych książek. Zwycięskie teksty zostały opublikowane
w pokonkursowym wydawnictwie "Laureaci. XXV Ogólnopolski Konkurs Literacki o Złote Pióro Prezydenta Jaworzna”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów literackich!

Obrazek 2021-06-20 16:16:58