Regulamin świetlicy Wychowawcy świetlicy Tak się bawimy Nasze projekty Rajd rowerowy

Świetlica szkolna

Regulamin świetlicy

Świetlica szkolna

1. Świetlica szkolna działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00.
  2. Obowiązują nowe PROCEDURY.doc pracy świetlicy.
  3. Zapisów dokonuje się u wychowawców świetlicy, na podstawie karty_zgloszenia_dziecka_do_swietlicy.doc którą można odebrać w świetlicy lub pobrać ze strony internetowej szkoły.
  4. Odbiór dzieci ze świetlicy, ze względu na bezpieczeństwo, odbywa się osobiście (przez rodziców / opiekunów) w godzinach: do 12 20 i od 12 50
  5. Rodzice, którzy na karcie zgłoszeniowej zaznaczyli opcję samodzielnego powrotu dziecka do domu biorą za nie pełną odpowiedzialność. Samodzielny powrót nie dotyczy klas I. Dzieci z klas I mogą wracać do domu tylko pod opieką osoby, która ukończyła 10 rok życia.
  6. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwają wychowawcy, którzy w ramach szeroko rozumianej funkcji opiekuńczej dbają o bezpieczeństwo, zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka.

1. Stołówka szkolna oferuje możliwość skorzystania z posiłku ( obiadu ).

2. Koszt jednego obiadu w roku szkolnym 2017/ 2018 wynosi 3,40zł.

3. Istnieje możliwość wykupienia abonamentu miesięcznego.
           KARTA_ZGLOSZENIA_NA_OBIADY.doc

4. Opłatę miesięczną należy wnosić do 10 każdego miesiąca Po tym terminie
         wydawanie posiłków zostaje wstrzymane.