Międzynarodowy dzień kropki Nowy samorząd uczniowski Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Ogólnopolski Tydzień Kariery Światowy Dzień Zwierząt Narodowe Święto Niepodległości Turniej Boccia Siódemka znowu grała z Orkiestrą! Jesteśmy najlepsi Nagroda Dnia Sukces w konkursie matematycznym Wyróżnienie w konkursie j. angielskiego Dzień kobiet Ciekawe warsztaty Obchody powstania w warszawskim getcie Międzynarodowy Dzień Ziemi Dzień Europy 2023 Sukcesy Mileny XV Mistrzostwa Jaworznickich szkół w Siłowaniu się na Rękę X Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Boccii Lekkoatletyczne sukcesy Jaworek 2023 Dzień Dziecka XXI Dni Godności Osób Niepełnosprawnych Pożegnanie klas ósmych 2022/2023

Jesteśmy najlepsi

W sobotę 10 grudnia na rynku naszego miasta odbył się zorganizowany dla jaworznickich szkół wokalny konkurs pod tytułem Świąteczna Mega Moc. Patronem i głównym sponsorem tego wydarzenie był TAURON Wytwarzanie. Wszyscy uczetnicy w jego ramach mieli zaprezentować wybraną przez siebię kolędę lub pastorałkę. Naszą szkołę reprezentował przygotowany przez pana Piotra Krawczyka zespół złożony z kilkunastu uzdolnionych muzycznie uczniów. Byli to:  Julia Szlósarczyk, Zuzanna Szpilarewicz, Julia Śląska, Jagoda Rauszer, Milena Balcerzak, Paweł Motyka, Igor Stadler, Andrzej Trojan, Piotr Dulowski, Tymoteusz Morawski, Kacper Wieczorek oraz Mikołaj Rauszer. Wystąpili oni pod wodzą pana Zdzisława Pytera i w brawurowy sposób wykonali pastorałkę A wczora z wieczora. Jury porwane żywiołowością i autentycznością naszych wykonawców przyznało naszej szkole zaszczytne pierwsze miejsce i główną nagrodę w wysokości 12.000 zł. Radość i zaskoczenie, euforia i niedowierzanie - takie emocje towarzyszyły zwycięzcom podczas ogłoszenia wynikow i rozdania nagród. Gratulujemy sukcesu i cieszymy się wraz z Wami.