Międzynarodowy dzień kropki Nowy samorząd uczniowski Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Ogólnopolski Tydzień Kariery Światowy Dzień Zwierząt Narodowe Święto Niepodległości Turniej Boccia Siódemka znowu grała z Orkiestrą! Jesteśmy najlepsi Nagroda Dnia Sukces w konkursie matematycznym Wyróżnienie w konkursie j. angielskiego Dzień kobiet Ciekawe warsztaty Obchody powstania w warszawskim getcie Międzynarodowy Dzień Ziemi Dzień Europy 2023 Sukcesy Mileny XV Mistrzostwa Jaworznickich szkół w Siłowaniu się na Rękę X Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Boccii Lekkoatletyczne sukcesy Jaworek 2023 Dzień Dziecka XXI Dni Godności Osób Niepełnosprawnych Pożegnanie klas ósmych 2022/2023

Siódemka znowu grała z Orkiestrą!

W 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczniowie SP 7 kolejny raz stanęli na wysokości zadania. W zimny niedzielny poranek, 29 stycznia, 57 wolontariuszy połączonych w kilkuosobowe zespoły, gotowych do odebrania puszek stanęło w murach szkoły. Po krótkiej odprawie, ustaleniu kto, gdzie i z kim będzie pracował, poszli i z uśmiechami na ustach zbierali do puszek datki od mieszkańców naszego miasta.

W murach szkoły powstał zorganizowany przez nauczycieli sztab, gdzie na zmarzniętych i głodnych wolontariuszy czekała gorąca herbata, pyszne tosty, gofry, ciasto i smakowita rozgrzewająca zupa gulaszowa. Choć pogoda w tym dniu nie rozpieszczała naszych zapalonych wolontariuszy, uśmiechów i dobrego humoru nikomu nie brakowało. Około godziny 17:00 uczniowie razem z nauczycielami pojechali do głównego sztabu WOŚP w Galenie i oddali swoje wypełnione po brzegi puszki. Po przeliczeniu wszystkich pieniędzy okazało się, że dzięki ich staraniom konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wzbogaciło się o niebagatelną kwotę 16.719 zł i 47gr!!!

Gratulujemy serdecznie wszystkim zbierającym!

Nie sposób nie wspomnieć o zespole, który zebrał największą kwotę. Dwie Leny, Gabriel i Marysia z klasy 7a zebrali w sumie 1.619 zł i 49 gr – wielkie brawa!

Ogromnie dziękujemy każdemu, kto wspomógł nawet najmniejszą kwotą naszą Wielką Świąteczną zbiórkę. Siema!