Międzynarodowy dzień kropki Nowy samorząd uczniowski Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Ogólnopolski Tydzień Kariery Światowy Dzień Zwierząt Narodowe Święto Niepodległości Turniej Boccia Siódemka znowu grała z Orkiestrą! Jesteśmy najlepsi Nagroda Dnia Sukces w konkursie matematycznym Wyróżnienie w konkursie j. angielskiego Dzień kobiet Ciekawe warsztaty Obchody powstania w warszawskim getcie Międzynarodowy Dzień Ziemi Dzień Europy 2023 Sukcesy Mileny XV Mistrzostwa Jaworznickich szkół w Siłowaniu się na Rękę X Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Boccii Lekkoatletyczne sukcesy Jaworek 2023 Dzień Dziecka XXI Dni Godności Osób Niepełnosprawnych Pożegnanie klas ósmych 2022/2023

14.10.2022

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna. Ma na celu zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Uczniowie mogą przy tej okazji nadrobić „tabliczkowe” zaległości, a dorośli pokazać swoją świetną formę znajomości nawet trudnych przypadków mnożenia. Niecodzienne w akcji jest, że to właśnie uczniowie przepytują swoich młodszych i starszych kolegów oraz dorosłych. Tak też było i w tym roku. Emocji, wrażeń, satysfakcji i radości z otrzymanych certyfikatów Eksperta Tabliczki Mnożenia było wiele. Cały dzień w miłej i jednocześnie naukowej atmosferze. Tak oto tegoroczny Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia przeszedł do historii. Do zobaczenia za rok.

Za organizację Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole dziękujemy Nauczycielom i Uczniom z klas 8h, 8e i 8d: Maciejowi, Jakubowi, Nadii, Wiktorii, Zuzie, Marcie, Nadii,Emilii i Amelii.