Klasy siatkarskie 7c siatkówka dziewcząt 7c koszykówka chłopców 8c siatkówka dziewcząt 8c koszykówka chłopców

8c koszykówka chłopców

Klasa 8C jest również klasą sportową o profilu koszykówka chłopców. Jest prowadzona we współpracy z MCKiS Jaworzno. Uczniowie mają nadzieję w przyszłości reprezentować miasto w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki. Zajęcia są podzielone na godziny programowego wychowania fizycznego oraz dodatkowych zajęć sportowych. W tym sezonie największym sukcesem drużyny jest wygrana w dwumeczu z rówieśnikami z Chrzanowa, ale przed drużyną stoją kolejne wyzwania, z których mają nadzieję wyjść zwycięsko.

Skład drużyny:

Franciszek Pierzchała, Bartłomiej Kardas, Jakub Junik, Jakub Helbin, Tomasz Gębala, Bartosz Głowacki, Remigiusz Jaworski, Wiktor Jaworski, Kacper Łapa, Antoni Moycho, Szymon Kasprzyca, Damian Sewiołło, Oliwier Jamróz, Kamil Trelka, Sebastian Szlaga

Trener drużyny: Marcin Hajdecki

Wychowawca klasy: Edyta Malczyk-Worwa