Wycieczka do Sejmu RP Laureat Jan Surmacz XII Jaworznicki Konkurs Matmatyczny Koniec wieńczy dzieło

Koniec wieńczy dzieło

To był ostatni w tym roku szkolnym konkurs recytatorski, w którym prezentowały się uczennice z naszej szkoły. Zorganizował go mysłowicki Młodzieżowy Dom Kultury.
23 .05. 2018 roku na scenie auli II LO wystąpiło  40 recytatorów z Mysłowic, Mikołowa, Czeladzi, Jaworzna i Sosnowca, wśród nich reprezentantki Siódemki -Antonina Kłosowska i Honorata Garlej.

Komisja Konkursowa przyznała (w kategorii Szkoły Podstawowe) I miejsce –naszej  Honoracie Garlej !!!

Gratulując kolejnego sukcesu, życzymy, by była to dobra wróżba na nowy rok szkolny i następne wyzwania artystyczne w dziedzinie recytacji (i nie tylko).