Wycieczka do Sejmu RP Laureat Jan Surmacz XII Jaworznicki Konkurs Matmatyczny Koniec wieńczy dzieło

XII Jaworznicki Konkurs Matmatyczny

Dnia 4 czerwca 2018 r. w sali teatralnej Teatru Sztuk w Jaworznie odbyło się uroczyste podsumowanie XII Jaworznickiego Konkursu Matematycznego. Honorowy patronat nad tym konkursem sprawuje Prezydent Miasta Jaworzna - Pan Paweł Silbert, który był obecny na uroczystości i osobiście składał gratulacje laureatom oraz nauczycielom. Wspólnie z Panem Prezydentem nagrody i dyplomy wręczała Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Pani Irena Wojtanowicz-Stadler. Wśród nagrodzonych najzdolniejszych, młodych jaworznickich matematyków znalazło się dziesięcioro uczniów naszej szkoły.

Oto nasi laureaci:

Szaleniec Filip

6d

wyróżnienie

Uroczystość uświetniły występy muzyczne uczniów uczęszczających do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G. Bacewicz w Jaworznie.

Koordynatorem Jaworznickiego Konkursu Matematycznego jest od wielu lat Pani Danuta Mazur – doradca metodyczny matematyki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zespół Matematyczno-Przyrodniczy