Wycieczka do Sejmu RP Laureat Jan Surmacz XII Jaworznicki Konkurs Matmatyczny Koniec wieńczy dzieło

Laureat Jan Surmacz

LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI

6 kwietnia 2018 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbyła się Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych szkół podstawowych i gimnazjów województwa śląskiego.

Wśród laureatów znalazł się uczeń nasze szkoły:

Jan Surmacz.

Jan jest jednym z sześciu laureatów z naszego miasta i jedynym, który osiągnął ten tytuł w dziedzinie matematyki. Należy dodać, że Janek jest uczniem klasy szóstej (konkurs ten adresowany był do uczniów klas siódmych) i został już zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z matematyki, ma też liczne osiągnięcia w ogólnopolskich konkursach matematycznych.

Ogromne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.