Wycieczka do Sejmu RP Laureat Jan Surmacz XII Jaworznicki Konkurs Matmatyczny Koniec wieńczy dzieło

Wycieczka do Sejmu RP

7 czerwca uczniowie klas szóstych wraz z panią Dyrektor i opiekunami zostali zaproszeni przez pana Dariusza Starzyckiego - Posła na Sejm RP do Warszawy. Zwiedzili Sejm RP: sale i korytarze sejmowe, oglądnęli wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II, przysłuchiwali się przez chwilę obradom poselskim siedząc na Galerii Sejmowej, zobaczyli jak pracuje straż marszałkowska. Zostali poczęstowani również obiadem w Restauracji Poselskiej. Wszyscy uczniowie byli pod wrażeniem doniosłości miejsca. Wycieczka ta na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.