Dzień Tabliczki Mnożenia Koncert Absolwentów Wywiady z absolwentami II Koncert Absolwentów Zabawa andrzejkowa Ania Sokół

Nasi absolwenci

Wywiady z absolwentami

Tradycją naszej szkoły stały się spotkania z absolwentami, którzy podążają drogą sportową. Do opowiedzenia o swojej „karierze” zaprasza pani pedagog Grażyna Fornal. Celem spotkania jest przedstawianie osiągnięć w sporcie naszych absolwentów, pokazanie jak godzą naukę z treningami, jak wypoczywają i czy warto mieć marzenia, dążyć do ich realizacji. Uczniowie zadają pytania zaproszonym gościom. Spotkania uatrakcyjnia pokaz elementów treningów. Na koniec uczniowie mogą otrzymać autografy od absolwentów, zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Karol Krawczyński trenuje tenis ziemny

Przemysław Wilk z pokazami freeruningu

Ewa Szadkowska trenuje ju jitsu, Ewa Białas z bratem Konradem, którzy trenują boks.