Dzień Tabliczki Mnożenia Koncert Absolwentów Wywiady z absolwentami II Koncert Absolwentów Zabawa andrzejkowa Ania Sokół

Nasi absolwenci

Koncert Absolwentów

Szkoła od lat jest organizatorem różnorodnych konkursów w dziedzinie języka angielskiego, w tym festiwalu piosenki angielskiej. Zakończenia dwóch projektów europejskich realizowanych w szkole, których celem było łączenie pokoleń, stało się pretekstem do zorganizowania koncertu wielopokoleniowego, w którym wzięli udział: nauczyciele, uczniowie i absolwenci. Pozwolił on też poznać dalsze losy naszych uczniów, dzięki którym nasza szkoła odnosiła sukcesy i zyskała renomę. Absolwenci bardzo chętnie wzięli udział w koncercie i wyrazili chęć dalszej współpracy.