Strona główna

Samorząd Uczniowski Regulamin SU Regulamin Dyżurów Uczniowskich Z kalendarza SU 2015-16 Z kalendarza SU 2016-17 Z kalendarza SU 2017-18 Z kalendarza SU 2018-19 Z kalendarza SU 2020-21 Międzynarodowu Dzień Kropki Z kalendarza SU 2022-23

Samorząd Uczniowski

Z kalendarza SU 2020-21

Uczniowie naszej szkoły już tradycyjnie tuż po rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 przystąpili do wyborów Przewodniczącego i Z-cy Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. 

W tym roku SU reprezentować będą Julia Mucha, uczennica klasy 8c, która będzie pełniła funkcję Przewodniczącej oraz Karolina Sierakowska z klasy 6e, która obejmie funkcję Z-cy Przewodniczącej. Gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów w nadchodzącym roku szkolnym!

 

 

 

 

„RAZEM NA ŚWIĘTA”

Znów mogliśmy przekonać się, że wśród nas nie brakuje osób z sercami wypełnionymi ogromną wrażliwością. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły aktywnie włączyli się w inicjatywę "Razem na Święta". W ramach akcji własnoręcznie przygotowano i ozdobiono pierniczki, kartki świąteczne, bombki. Niektóre z nich trafiły do osób samotnych, które mieszkają w sąsiedztwie naszych uczniów. Inne do Miejskiego Zespołu ds. Osób Niepełnosprawnych, Dziennego Domu Pomocy Społecznej oraz Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie. Mamy nadzieję, że te dary umilą wszystkim obdarowanym zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Zapraszamy na naszą fotorelację.

      

     

 

AKCJA „WIELKANOC”

 

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu w ramach akcji „Wielkanoc” przygotowali świąteczne kartki, stroiki i wiosenne ozdoby. Podarunki zostały przekazane do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie, Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie oraz Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie. Kolejny raz przekonaliśmy się, że uczniowie naszej szkoły mają dobre i otwarte serca i chętnie dzielą się z innymi. A oto krótka fotorelacja.

 

     

     

 

 

Wybory Najsympatyczniejszych Dziewczynek w SP 7

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego wśród naszych uczniów został przeprowadzony sondaż, którego celem było wskazanie koleżanek, które cieszą się opinią Najfajniejszej Dziewczynki w SP 7 w roku szkolnym 2020/21.

W wielu klasach wyłoniono takie uczennice, które mogą z dumą nosić tytuł Najfajniejszej Dziewczynki. Oto one:

1 a- Agata Orłowska

1b- Małgorzata Wachowicz

1c-Magdalena Balinowska

2a- Maja Stolarczyk

2b- Zuzanna Falkiewicz

2c- Amelia Woźnica

2d- Milena Balcerzak

3a- Zuzanna Rostkowska

3b- Aleksandra Daniłowska

3c- Martyna Ziarko

4b- Maja Pukło

5a- Lena Grzybek

6b- Oliwia Adamczyk

6d- Daria Zastrzeżyńska

6e- Karolina Sierakowska

6f- Julia Tendaj

6g- Julia Wolak

6h- Zuzanna Bukowska

7a - Nikola Janus

7f- Aleksandra Palaghean

8a- Julianna Bednarek

8c- Julia Mucha

8d- Małgorzata Derda

 

 

 

AKCJA SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU DLA DOMU DZIECKA

 

 

Szkolny Klub Wolontariatu w związku z Dniem Dziecka ogłosił zbiórkę książek, zabawek, gier i słodyczy. Chcieliśmy w ten sposób podzielić się radością z innymi dziećmi z naszego miasta i pokazać, że dawanie może być tak samo przyjemne, jak otrzymywanie. Ilość zebranych przez naszych uczniów darów przerosła nasze oczekiwania. Postanowiliśmy więc podzielić się nimi z podopiecznymi Domu Dziecka i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworznie. Jesteśmy przekonani, że przekazane podarunki spowodują, że na twarzach wychowanków tych placówek pojawi się uśmiech, a nasi uczniowie będą pamiętali, jak ważna jest solidarność i pomoc koleżeńska.

     

     

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jaworznie
    43-609 Jaworzno
    ul. Ławczana 12
  • 32 76 29 180

Galeria zdjęć