ROK SZKOLNY 2023/2024 ROK SZKOLNY 2022/2023 ROK SZKOLNY 2021/2022 ROK SZKOLNY 2020/2021 ROK SZKOLNY 2018/19

Nasze przedszkolaki

ROK SZKOLNY 2018/19

Grupa Motylki liczy 24 dzieci, w skład grupy wchodzą dzieci 5 i 6– letnie, 14 dziewczynek, 10 chłopców.

Sałatka owocowa

omawiając tematykę warzyw i owoców dzieci na zajęciach wykonywały pyszną sałatkę owocowa, samodzielnie wybierały, obierały, kroiły, mieszały ulubione owoce, na zakończenie zajęć pyszna sałatka została zjedzona ze smakiem przez naszych milusińskich. Palce lizać…..

Zajęcia otwarte

w okresie świątecznym zaprosiliśmy na zajęcia otwarte rodziców. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności na zajęciach oraz umilając świąteczny czas zaspiewały razem z rodzicami kolędy. Kolejnym punktem zajęć było wspólne ozdabianie pierniczków. Praca sprawiała zarówno dzieciom jak i rodzicom wielką frajdę, pierniczki wyszły przepiękne i smaczne, z pewnościa znalazły się na świątecznych stołach…..