Piątek 20.10.2017

• WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTROBY TYPU A

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaworznie  informuje o obserwowanym w całym kraju i w województwie śląskim wzroście liczby przypadków wirusowego zapalenia wątroby typu A.

Na terenie Jaworzna w okresie od 1 stycznia do 15 października 2017r. odnotowano 5 przypadków zachorowań.

Wirusowe zapalenie wątroby typu A (potocznie zwane żółtaczką pokarmową lub chorobą brudnych rąk) jest schorzeniem wywoływanym przez wirus A zapalenia wątroby (HAV). Ludzie są jedynym rezerwuarem tego wydalanego z kałem wirusa.

• Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa ……

wtedy proste

- dziękujemy –

Zawiera wszystko co chcemy wyrazić’’

Rada Rodziców dziękuje wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę w czasie festynu 07.10.2017

• na warsztaty "Jak rozmawiać z dzieckiem?", które odbędą się w dniu 26 X 2017r. o godz. 17:00.

• serdecznie dziękuje za świetną organizację Festynu Sąsiedzkiego i wspólną zabawę

Rodzicom Uczniów, Stowarzyszeniu Niezależni Jaworzno oraz PSS Salos Jaworzno.

• To dzięki waszym wpłatom na RR zakupiliśmy 10 sztuk MOLTEN PIŁKA SIATKOWA DO SIATKÓWKI V5M4000 R.5

MOLTEN V5M4000 piłka treningowo - meczowa do siatkówki wykonana z 18 klejonych paneli syntetycznej skóry poliuretanowej, miękkiej w dotyku oraz odbijaniu. Specyficzny układ paneli poprawił widoczność piłki oraz zapewnił jej lepszą chwytliwość. Podwójnie laminowana dętkazapobiega nadmiernemu przepuszczaniu powietrza. Piłka spełnia wszystkie wymogi FIVB.

• ZAPRASZAMY PAŃSTWA RODZICÓW DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RAPORTEM Z EWALUACJI

Pełna wersja raportu dostępna w zakładce "Dokumenty szkoły"